• Menu
  • Menu

O mně

Vítejte všichni,

kteří jste si otevřeli tento web sloužící jako malý cestovatelský blog nejen o velkých cestách pro zápisky a fotografie z všemožných putování napříč všemi kontinenty. Jsem doktorandem na ČVUT a absolventem VŠE v Praze, člen Honors Academia, Mensy ČR, TNK, ředitel české divize matematické soutěže Pangea, licencovaný průvodce a člen kdo ví čeho ještě 🙂 Ale nejdůležitější je, že cestování je pro mě největším koníčkem, možná hraničící doslova s vášní. Rád o cestování vyprávím, píši, promítám fotografie… Rád poznávám nové lidi, kultury a místa, což nabízí mnoho zajímavých zážitků a emocí.
Mimoevropské destinace postupně poznávám od svým 15 let, kdy jsem začal jezdit do více a více „divočejších“ lokalit s batohem na zádech. Kromě severní a jižní Ameriky, několik posledních let trávím mnoho času v Asii a v poslední době i ve vysněné Africe. Vše pod heslem: „Co nejvíce vidět, za co nejméně peněz!“.
Snad se vám moje promítání budou líbit a podaří se mi tady přiblížit trochu místní atmosféry z různých koutů světa. Navíc v posledních letech se mnou můžete vyrazit na zajímavou expedici či si objednat její přípravu.

Marek Kovář